50pcs LC duplex adapteris SC formos OS2 OM1 OM2 OM3 OM4 pluošto DX jungtis jungtis mėlyna žalia raudona thumb
50pcs LC duplex adapteris SC formos OS2 OM1 OM2 OM3 OM4 pluošto DX jungtis jungtis mėlyna žalia raudona thumb
50pcs LC duplex adapteris SC formos OS2 OM1 OM2 OM3 OM4 pluošto DX jungtis jungtis mėlyna žalia raudona thumb
50pcs LC duplex adapteris SC formos OS2 OM1 OM2 OM3 OM4 pluošto DX jungtis jungtis mėlyna žalia raudona thumb
50pcs LC duplex adapteris SC formos OS2 OM1 OM2 OM3 OM4 pluošto DX jungtis jungtis mėlyna žalia raudona thumb
50pcs LC duplex adapteris SC formos OS2 OM1 OM2 OM3 OM4 pluošto DX jungtis jungtis mėlyna žalia raudona thumb

50pcs LC duplex adapteris SC formos OS2 OM1 OM2 OM3 OM4 pluošto DX jungtis jungtis mėlyna žalia raudona "vichy" vandens rožinė IL

€15.90

Prieinamumas:Yra sandėlyje
+
Į krepšelį Pridėti prie pageidavimų

El. paštas:[email protected]

Skype:e_link60

Aprašymai:

Optinio tinklo adapteriai leidžia vartotojui pora iš vienos jungties tipas kitu tipu.

Šių adapteris sudaro polimero išorinis kūno ir vidinės asamblėjos įrengtas tikslumo derinimo mechanizmą.

Šios plokštės yra pagaminti tikslumo ir pagamintas pagal griežtus reikalavimus.

Deriniai keraminės derinimas rankoves ir tikslumo formuoti polimero būsto numato nuoseklų ilgalaikį mechaninės ir optinės rezultatus.

Savybės:

Lengvas Montavimas

Aukšto Tikslumo

Mažas (insertion Loss

Žymos: optitap sc adapteris, signalizacijos pandora, lc vieną dvipusį, sc, lc optinis adapteris, Opera, 100m pluošto, pluošto galiuku, hp sfp modulis, dvipusis lc jungtis pluošto, asus x553sa.

Įterpties nuostoliai <0.2 dB
Dydis SM MM APC OM3 OM4 OM5
Funkcija duplex į PK formos
Suderinamas "Huawei"
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
type1 vienas kūnas
Tipas SM MM APC OM3 OM4 OM5
Prekės Pavadinimas NoEnName_Null
Elemento Ilgio 1m
Pakuotė Lizdinė Pakuotė
VNT 50 Vnt
Modelio Numeris ADLC1DX100
spalva mėlyna raudona žalia Rausva aqua
Jungties Tipas LC/UPC

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

€24.26
Nemokamas Pristatymas 500pcs/daug 30mm Optinių Skaidulų Sintezės Apsaugos Sujungimo Movos 30mm Šilumos Susitraukiančių Vamzdis Optinio Pluošto Karšto Lydalo Vamzdis
Nemokamas Pristatymas 500pcs/daug 30mm Optinių Skaidulų Sintezės Apsaugos Sujungimo Movos 30mm Šilumos Susitraukiančių Vamzdis Optinio Pluošto Karšto Lydalo Vamzdis Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę Mūsų Tikslas: Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite
€456.15
Komshine KIP-600V Optinio Pluošto Tikrinimo Zondą su USB, šviesolaidiniai Jungtis 400X Mikroskopą, Didinantį
Komshine KIP-600V Optinio Pluošto Tikrinimo Zondą su USB, šviesolaidiniai Jungtis 400X Mikroskopą, Didinantį Darbo laikas: 20h Pristatymas per Fedex 7-10 dienų Produkto savybės: ● Pasukimo metalo laikiklis, stabilus ir patogus. ● 400 kartų priartinimas, dėmių yra aiškiai matomas. ● Suderinamos
€36.16
Originalus Huawei GPON ONU HS8145V5 ONT 4GE+1Tel+1USB+2WIFI(2.4 G/5G) Optinio Pluošto Modemo Dual Band FTTH Optinio Tinklo skyrius
Originalus Huawei GPON ONU HS8145V5 ONT 4GE+1Tel+1USB+2WIFI(2.4 G/5G) Optinio Pluošto Modemo Dual Band FTTH Optinio Tinklo skyriaus Specifikaciją Modelio Numeris HS8145V5 GPON ONU PON GPON Jungties Tipas SC/UPC Uostai 4GE+PUODAI+2.4 G&5G wifi WAN 2.4 GHz:2×2 mmo 802.11 b/g/n 5
€68.50
PK APC Greita Jungtis Single-Mode Jungtis FTTH Įrankis Šalto Jungtis Įrankis Optinio Pluošto Greitai Connnector 53mm
didmeninė SC APC Greita Jungtis Single-Mode Jungtis FTTH Įrankis Šalto Jungtis Įrankis Optinio Pluošto Greitai Connnector 53mm Aprašymas Greito Surinkimo Jungtis (taip pat pavadino No-lenkijos Jungtis , Pre-lenkijos Jungtį arba Greitai Jungtis ) yra lengva įdiegti prietaisą.Jokių įrankių ar jig yra reikalaujama.Jis yra
€12.97
10 vnt LC APC LC APC Simplex 2.0 3.0 mm mm PVC Single Mode Fiber Patch Cable lc multimode sc upc patch kabelis
modname=ckedito 10 vnt LC APC LC APC Simplex 2.0 3.0 mm mm PVC Single Mode Fiber Patch Cable modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center
€9.21
Optinio pluošto Greita Jungtis L925B Optinio Pluošto Greita Jungtis Optinio Pluošto Mechaninė Sudurti Drop Kabelių pluošto jungtis
Rekomenduojami Produktai Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, bet klausimas, pls nedvejodami kreipkitės +86 15951880639 (WhatsApp) NAUJAS Optinio Pluošto Greita Jungtis L925B FTTH Greita Jungtis Universali Pluošto mechaninė Sudurti Specialios Didmeninės L925b FTTH universaliųjų Optinių Sujungimo Pluošto Mechaninė Sujungimo
€18.83
Nemokamas pristatymas Ilsintech Swift KF4A KF4 Baterijos Įkroviklis AC Adapteris 17V 1.5
Nemokamas pristatymas Ilsintech Swift KF4A KF4 Baterijos Įkroviklis AC Adapteris 17V 1.5
€36.83
12 Matinių Spalvų Optinių Skaidulų Sintezės Sudurti Apsaugos Rankovėmis Spalvinga Termiškai Susitraukiantis vamzdelis OD2.7 60mm -1200pcs
12 Matinių Spalvų Optinių Skaidulų Sintezės Sudurti Apsaugos Movos - 1200pcs (100vnt kiekviena spalva ) Naujas Atvykimo,aukščiausios Kokybės ir Greitas Pristatymas Apžvalga: Apie tai aukciono mes siūlome jums aukščiausios Kokybės šviesolaidinį sintezės sudurti apsaugos rankovėmis 12 skirtingų spalvų (Raudona,Geltona,Mėlyna,Balta,Oranžinė,Žalia,Pilka,Juoda,Rožinė,Ruda,
€19.00
1-10VNT MPO Švaresnis 600 Kartų Valymo One Click Cleaner MPO MTP Jungtis Pluošto Valymo Priemonė
MPO Jungtis Švaresnis Švaresnis Vieną paspaudimą, 600+ valymus, Naujas! Į MPO Cleaner-tai aukštos klasės įtaisas, skirtas valyti rėmelis pabaigos-veidai MPO & MTP jungtys.Kaina veiksminga priemonė, valymo pluošto pabaigos-veidai be alkoholio vartojimas .Tai sutaupo laiko, efektyviai valyti visus 12 skaidulų ne vieną kartą.Į MPO jungtis
€25.11
125-A-M Adapter LC / MU Patch Cord APC Jungtys
125-A-M Adapter LC / MU Patch Cord APC Jungtys Patarimai Lentelė : Pakuotė : 125-A-M adapteris x 1 vnt